PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK/AKi Compact modulaire verdelers als extra klemmen of als reserve.
PE- en N-klem met elk 1 klempunt 16mm² en 3 klempunten 6mm²
klemrail
Artikelnummer: 79020401 | Afmetingen: 79 x 34 x 18 mm
PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK/AKi Compact modulaire verdelers als extra klemmen of als reserve.
PE- en N-klem met elk 1 klempunt 16mm² en 3 klempunten 6mm²
| Nominale bedrijfsspanning AC | 400 V |
|---|---|
| Aantal polen | 2 |
| contactloos | nee |
| Aansluiting 1: Type aansluiting | Schroeven |
| Aansluiting 1: Isolatielengte | 12 mm |
| Aansluiting 1: Klempunt per pool | 4 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor CU geleiders | 1 |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 6 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (max) | 16 mm² |
| Aansluiting 2: aansluittype | Schroeven |
| Aansluiting 2: geschikt voor Cu-aders | 1 |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede eendraads (min) | 1.5 mm² |
| Aansluiting 2: aansluitbare aderdoorsnede eendraads (max.) | 6 mm² |
| Breedte | 79 mm |
|---|---|
| Lengte | 34 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | V2 |
|---|---|
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 960 °C |
| Industrie kwaliteit | nee |
| Aansluiting 1: Aanhaalmoment | 1.4 Nm |
|---|---|
| Aansluiting 2: aanhaalmoment | 1.4 Nm |
| Isolatiemateriaal | Thermoplast |
|---|
Bevestigingsschroeven voor 1 houder set TR NS35-xx, set = 30 stuks
| CAD-tekeningen | 3D-CAD-tekeningen downloaden |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK/AKi Compact modulaire verdelers als extra klemmen of als...
PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK/AKi Compact modulaire verdelers als extra klemmen of als...
PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK/AKi Compact modulaire verdelers als extra klemmen of als...
PE/N-klemrail, voor de inbouw in AK/AKi Compact modulaire verdelers als extra klemmen of als...
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.