Artis Opzetwastafel
Artis Opzetwastafel
| Kollektion | Artis |
| PROJECTS | PREMIUM |
| Model | 417258 |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Gewicht | 11,5 kg |
| Produkt omschrijving | Opzetwastafel |
| beschrijving |
|
| Armatuur / Kraangat aanwijzing | voor wanduitloop armatuur resp. armatuur met verhoogde voet, zonder kraangatbank |
| Overloop aanwijzing | zonder overloop, Let op: bij modellen zonder overloopfunctie adviseren wij een niet afsluitbare afvoerplug. |
| Vorm | Rechthoek |
| Direct-Downloads | |
Beschikbaarheid
Andere collecties
terug naar productdetail
Andere collecties
Toebehoren
terug naar productdetail
Toebehoren
kleuren & bestekteksten
terug naar productdetail
kleuren & bestekteksten
| Color | beschrijving | Artikelnummer | EAN | Aanbestedingsteksten |
|---|---|---|---|---|
|
Wit Alpin | 41725801 | 4051202383008 |
open
Aanbestedingsteksten41725801
|
|
Wit Alpin CeramicPlus | 417258R1 | 4051202347055 |
open
Aanbestedingsteksten417258R1
|
|
Stone White CeramicPlus | 417258RW | 4051202840860 |
open
Aanbestedingsteksten417258RW
|
|
Sage Green | 417258BCS8 | 4062373837825 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCS8
|
|
Bordeaux | 417258BCS9 | 4062373837832 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCS9
|
|
Powder | 417258BCT0 | 4051202544218 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCT0
|
|
French Linen | 417258BCT7 | 4051202544287 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCT7
|
|
Coal Black | 417258BCT8 | 4051202544294 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCT8
|
|
Fog | 417258BCW0 | 4051202544157 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCW0
|
|
Ocean | 417258BCW2 | 4051202544171 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCW2
|
|
Rust | 417258BCW8 | 4062373837801 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCW8
|
|
Indian Summer | 417258BCW9 | 4062373837818 |
open
Aanbestedingsteksten417258BCW9
|
