Aansluitklem, 1-polig, koppelbaar, voor een- en meeraderige kabels en voor gelamelleerd railkoper
Ombouwset naar 5-polig 1-polig
aansluitklem
Artikelnummer: 67074001 | Afmetingen: 36 x 109 x 112,8 mm
Aansluitklem, 1-polig, koppelbaar, voor een- en meeraderige kabels en voor gelamelleerd railkoper
Ombouwset naar 5-polig 1-polig
| Nominale bedrijfsspanning AC | 690 V |
|---|---|
| Nominale spanning DC | 750 V |
| Doorslagspanning AC | 1000 V |
| Nominaal aansluit vermogen | 240 mm² |
| Nominale stroom | 380 Ampère |
| Aantal polen | 1 |
| contactloos | nee |
| Aansluiting 1: Type aansluiting | Schroeven |
| Aansluiting 1: Isolatielengte | 37 mm |
| Aansluiting 1: Klempunt per pool | 2 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor CU geleiders | 1 |
| Aansluiting 1: Geschikt voor AL geleiders | 1 |
| Aansluiting 1: aansluitbare aderdoorsnede fijndradig zonder adereindhuls (min) | 70 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare aderdoorsnede fijndradig zonder adereindhuls (max) | 240 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare aderdoorsnede fijndradig met adereindhuls (min) | 70 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare aderdoorsnede fijndradig met adereindhuls (max) | 185 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 70 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (max) | 240 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 70 mm² |
| Aansluiting 1: Aansluitbare geleider doorsnede massief (min) | 240 mm² |
| Breedte | 36 mm |
|---|---|
| Lengte | 109 mm |
| Hoogte | 112.8 mm |
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | V2 |
|---|---|
| Industrie kwaliteit | nee |
| Aansluiting 1: Aanhaalmoment | 20 Nm |
|---|
| Isolatiemateriaal | Thermoplast |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Aansluitklem, 1-polig, koppelbaar, voor een- en meeraderige kabels en voor gelamelleerd railkoper
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.