Combinatie-wartel M50 voor de horizontale koppeling van behuizingen AK/AK-F 14/28/42/56/70 inclusief Plus-types en industrie en outdoor behuizingen van de GEOS-serie
Combinatie-wartel
AK3 KS M50
Artikelnummer: 73383001 | Afmetingen: 130 x 80 x 50 mm
Combinatie-wartel
Artikelnummer: 73383001 | Afmetingen: 130 x 80 x 50 mm
Combinatie-wartel M50 voor de horizontale koppeling van behuizingen AK/AK-F 14/28/42/56/70 inclusief Plus-types en industrie en outdoor behuizingen van de GEOS-serie
| Breedte | 130 mm |
|---|---|
| Lengte | 80 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| uv-bestendig | nee |
|---|---|
| halogeenvrij | ja |
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | HB |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 650 °C |
| Industrie kwaliteit | nee |
| Klasse | UL (UL 50 & CSA 22.2 No. 94.1-07, UL 50E & CSA C22.2 No. 94.2-07) |
|---|
| CAD-tekeningen | 3D-CAD-tekeningen downloaden |
|---|
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.