NH-zekerings-lastscheiderbehuizing - industrie kwaliteit -, 1 x NH 2-zekeringlastscheider, schroefaansluiting M10, PE/N-klem M12, gemonteerd op een montageplaat, incl. 4 x koppelstukken voor behuizingen (GGV)
met transparant deksel
NH-zekerings-lastscheiderbehuizing
Artikelnummer: 02642101 | Afmetingen: 320 x 640 x 179 mm
NH-zekerings-lastscheiderbehuizing - industrie kwaliteit -, 1 x NH 2-zekeringlastscheider, schroefaansluiting M10, PE/N-klem M12, gemonteerd op een montageplaat, incl. 4 x koppelstukken voor behuizingen (GGV)
met transparant deksel
| Nominale bedrijfsspanning AC | 690 V |
|---|---|
| Nominale spanning DC | 440 V |
| Doorslagspanning AC | 690 V |
| Doorslagspanning DC | 1000 V |
| Beschermingsklasse | II |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Nominale stroom | 400 Ampère |
| UL Type Rating | 3R |
| Breedte | 320 mm |
|---|---|
| Lengte | 640 mm |
| Hoogte | 179 mm |
| uv-bestendig | ja |
|---|---|
| halogeenvrij | ja |
| Ontvlambaarheidsklasse volgens UL94 | V2 |
| Gloeidraadbestendigheid volgens EN 60695-2-11 | 960 °C |
| Industrie kwaliteit | ja |
| Slagvastheid | IK08 |
|---|---|
| Draaimoment van de dekselschroef | 2.5 Nm |
| Koppelbaar | ja |
| Max. relatieve luchtvochtigheid 25°C | 95 % |
|---|---|
| Max. relatieve luchtvochtigheid 40 °C | 50 % |
| Omgevingstemperatuur min. | -25 °C |
| Omgevingstemperatuur max. | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur 24 uur | 35 °C |
| plaats van de montage | beschermde buitenomgeving |
| Materiaal onderbak | Polycarbonaat |
|---|---|
| Materiaal deksel | Polycarbonaat |
| Materiaal afdichting | Polyurethaan |
| Materiaal dekselschroef | Polyamide, glasvezelversterkt |
Flensset met metrische voorstansingen, 2 x flensverbindingen per flens
Prismaklem voor de aansluiting van AL/CU-aders in NH-schakelapparatuur in GTi-behuizingen (GTS, GTT,...
Kooiklemmen voor NH-zekeringsonderdeel, voor NH-zekering-lastscheider, voor koperrail, voor...
Login op mijnSpelsberg om de bestekteksten te downloaden. mySpelsberg Login
Heeft u vragen over het product en wilt u graag advies?
Hier kunt u direct een bericht achterlaten, dat verwijst naar het product.